Customizing

Każdy z nas jest wyjątkowy i każdy z nas lubi miec coś rzadkiego, jedynego w swoim rodzaju coś innego jak wszyscy.

Dlatego wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom proponujemy customing czyli przeróbki wizualne motocykli.

Korzystając z okazji, że na rynku motocyklowym jest ogromny wybór akcesorii z atestem do motocykli każdy może przeobrazić swój dotychczasowy seryjny motocykl w coś nietuzinkowego. Praktycznie każdy motocykl można przerobić wg swojego widzimisie wystarczy mieć pomysł, pieniądze i czas żeby wybrać do swojego Harleya dłuższe widełki, Hayabusy szerszy wahacz, R1 lub Ducati akcesoria Rizomy, Quick Shifter czy kontrole trakcji.

 

Bardzo ciekawym doświadczeniem była przeróbka Yamahy Warrior XV 1700, który wyszedł bardzo subtelnie ale bardzo ciekawie, nikt obok tego motocykla nie potrafi przejść obojetnie.

Klient marzył o motocyklu w kolorze czarnym mat, chciał wersje dwuosobową z oparcem którą można szybko przerobić w jednoosobową ze stelażem pod sakwe. W Warriorze zastosowaliśmy piękne ledowe kierunkowskazy Kellermana, lampe stopu z wbudowanymi kierunkowskazami, przewody w stalowym oplocie, kierownice typu Fat Bar, a duży ciężki oryginalny tłumik zamieniliśmy na cieńki i delikatny Vance&Hines.

Ponadto klient zdecydował się na zwiększenie mocy w motocyklu na oryginalnym module więc zastosowaliśmy filtry powietrza tuningwe usuwając dotychczasowe, odsłaniając tym samym ogromne cylindry w tym pięknym motocyklu.

 

Efekt?

To juz zostawiam Państwu, umieszczając kilka zdjęć podglądowych motocykla po przeróbce.

 

Zamień swój fabryczny motocykl na nietuzinkowy przykuwający uwagę jednoślad, poczuj się napradwę wyjątkowo.

 

K+K Kwiecień Motocykle wydłuża życie Twojego motocykla

Szczegółowa i kompleksowa naprawa motocykli pozwala nam dbać o Państwa bezpieczeństwo podczas jazdy, a to jest dla nas rzecz najważniejsza.
Dlatego jesli kochasz bezawaryjną jazde i szanujesz swoje życie to zapraszamy.

Zaufało nam ponad 10 000 klientów