Naprawy motocykli na OC

BEZGOTÓWKOWE NAPRAWY MOTOCYKLI

W ramach usługi napraw powypadkowych w zakresie ubezpieczenia OC i AC proponujemy całokształ naprawy. Odbieramy motocykl z wskazanego przez klienta miejsca. Po otrzymaniu upowaznienia do reprezentowania i odbioru nalezności za naprawę w gestii klienta jest jedynie złożenie w ubezpieczalni wymaganej dokumentacji. Szkody osobowe na zdrowiu kierujemy do Firmy Marshal , ktora zajmie się odszkodowaniem w tym zakresie.Po nadaniu nr. szkody przez ubezpieczyciela, przedstawiciel naszej firmy załatwia wszystkie pozostałe formalności. W pierwszej kolejności reprezentujemy poszkodowanego przy oględzinach motocykla. Następnie ustalamy z ubezpieczycielem zakres i koszt naprawy.

Ważne jest aby oględziny motocykla odbywały sie w siedzibie naszej firmy, co pozwala juz w czasie oględzin wskazać likwidatorowi ubezpieczalni uszkodzenia, ktore mozna wykryc tylko przy użyciu specjalistycznych urzadzeń

/ np. komputer do obsługi danej marki motocykla lub uszkodzenia ramy czy przedniego zawieszenia poprzez pomiary urządzeniem Scheibner Mega MAX/. Po uzgodnieniu zakresu i kwoty odszkodowania kontaktujemy sie z klientem, gdyz do niego należy ostateczna decyzja w sprawie naprawy .

Po tych konsultacjach przystepujemy do naprawy w zakresie uzgodnionym z ubezpieczycielem i właścicielem motocykla. Po dokonaniu naprawy motocykl zostaje wydany właścicielowi bez uzależnienia od wypłaty przez ubezpieczyciela kwoty za naprawę.

Tak więc klient dotaje motocykl naprawiony bez względu na to czy ubezpieczyciel wypłaci całość za naprawe czy nie.


Ważna rzeczą jest, że na czas naprawy w wypadku szkody OC firma daje do dyspozycji motocykl zastępczy.

K+K Kwiecień Motocykle wydłuża życie Twojego motocykla

Szczegółowa i kompleksowa naprawa motocykli pozwala nam dbać o Państwa bezpieczeństwo podczas jazdy, a to jest dla nas rzecz najważniejsza.
Dlatego jesli kochasz bezawaryjną jazde i szanujesz swoje życie to zapraszamy.

Zaufało nam ponad 10 000 klientów