Przegląd przedzakupowy

OPINIA EKSPERTCKA

Proponujemy kompleksowe sprawdzenie motocykla przed zakupem. Przed opisem czynności wykonywanego przeglądu, chcemy zwrócic uwagę na fakt, że proponowane używane motocykle w Polsce są niejednokrotnie dużo tańsze niż takie same w krajach europy czy USA. Wynika to z faktu, że większość proponowanych motocykli jest po wypadku i dlatego warto wydac kilkaset złotych na ogledziny i pomiary przy zakupie motocykla za dziesiatki tysięcy złotych.

Po dostarczeniu motocykla, w pierwszej kolejności dokonujemy oględzin wizualnych. Jeżeli są one pozytywne, motocykl i jego podzespoły są sprawdzane na stanowisku diagnostycznym.

Po przejściu z pozytywnym wynikiem tego przeglądu, nastepnym etapem jest sprawdzenie odpowiednimi urządzeniami czy rama, zawieszeni przednie i tylne są prostę. Kolejną czynnością jest sprawdzenie silnika poprzez odczyty danych z modułów motocykla.

 

Po przeglądzie klient otrzymuje:

Certyfikat pomiaru ramy i zawieszeń

Opinie ekspertcką

Kosztorys w którym ujęte są materiały i czynności niezbędne do doprowadzenia motocykla do stanu zgodnego z service manual producenta. Ceny części podawane są na podstawie nowych oryginalnych cześci.

Na życzenie klienta w badaniu motocykla może uczestniczyć biegły sądowy, co wiąże się z dodatkowa opłatą

 

Przykładowe ceny za ww usługi:

 

 

Oględziny wizualne motocykli są wycenione indywidualnie na miejscu.

K+K Kwiecień Motocykle wydłuża życie Twojego motocykla

Szczegółowa i kompleksowa naprawa motocykli pozwala nam dbać o Państwa bezpieczeństwo podczas jazdy, a to jest dla nas rzecz najważniejsza.
Dlatego jesli kochasz bezawaryjną jazde i szanujesz swoje życie to zapraszamy.

Zaufało nam ponad 10 000 klientów