Remont kapitalny silnika i skrzyń w motocyklach, Quadach BMW, Can-am, Triumph, Ducati, Aprilia, Honda, Suzuki itp

To jest wpis bardzej ostrzegawczy jak reklamowy

Chcieliśmy Państwa poinformować, że coraz częściej zdarzaja sie sytuacje jak ta, że jeden serwis motocyklowy rozbiera silnik w drobny mak, żeby naprawić usterke klientowi, a inny naprawia błędy poprzednika /co niestety częściej generuje dużo wyższe koszty naprawy i więcej uszkodzonych części/
Często serwisy nie potrafią zdiagnozować poprawnie usterki i poskładać motocykla tak jak
mówi książka serwisowa. Takie sytuacje sprawiają, że klient jest zmuszony szukać innego profesjonalnego serwisu, który rozwiąze nadal istniejący problem.
Takie okoliczności sprawiaja, że klient traci mase pieniędzy, nerwów i przyjemności z jazdy bo zazwyczaj takie sytaucje trwaja dłużej, a niżeli motocykl trafiłby od razu do wyspecjalizowanego serwisu.


Jeśli coś sie dzieje z Państwa motocyklem, co was niepokoi, a już jesli jest to związane
z silnikiem bądźcie prosze ostrożni, roztropni i zaobiegliwi względem danego serwisu.
Sprawdzcie na jakim sprzęcie pracuja, czy bazują na ksiązkach serwisowych czy mają oryginalne narzędzia i wystarczającą wiedze do naprawy waszego pojazdu.

Remont kapitalny silnika i skrzyń w motocyklach, Quadach BMW, Can-am, Triumph, Ducati, Aprilia, Honda, Suzuki itpPodobne posty

K+K Kwiecień Motocykle wydłuża życie Twojego motocykla

Szczegółowa i kompleksowa naprawa motocykli pozwala nam dbać o Państwa bezpieczeństwo podczas jazdy, a to jest dla nas rzecz najważniejsza.
Dlatego jesli kochasz bezawaryjną jazde i szanujesz swoje życie to zapraszamy.

Zaufało nam ponad 10 000 klientów