Suzuki GSF400 1993 do nauki, na A2 idealny stan na sprzedaż

W naszej ponad 40 letniej pracy w branży motocyklowej nie spotkaliśmy się z sytuacją kiedy motocykl jest częścią życia właściciela przez przeszło 25 lat, dosłownie oczkiem w głowie.

Suzuki GSF400 zostało kupione nowe w salonie w 1993 roku w Niemczech.

Oryginalny kolor motocykla nie spodobał się właścicielowi więc postanowił go przemalować (jak widać na załączonych zdjęciach).

Pan Richard nikomu nie pozwolił serwisować, dotknąć swojego motocykla przez ten cały czas sam go dopieszczał dbając o lakier, hamulce, gumy i pozostałe części motocykla, muszę przyznać ze motocykl wygląda zjawiskowo i jest w fantastycznym stanie technicznym.

Kiedy odbieraliśmy motocykl do serwisu właściciel nie krył wzruszenia, było widać, że ten motocykl jest dla niego bardzo ważny.

W tej chwili z bólem serca i ogromnym smutkiem postanowił go sprzedać i zakupić coś mniejszego z racji wieku.

 

Zgodzicie się, ze jest to niezwykle rzadkie zachowanie, niespotykane w naszych czasach.

Niesamowite, że są jeszcze na tym świecie ludzie, którzy potrafią tak długo coś posiadać i to kochać i dbać o to przez tyle lat.

Dzisiaj wszyscy pędzą za nowinkami, kupują coraz to nowsze motocykle, samochody tylko po co czy to czyni nas szczęśliwszym?

Świat się zmienił.

 

Koniec filozoficznych wątków czas na konkrety:

Jeśli ktoś z Państwa szuka motocykla na A2 czy do nauki to śmiało może brać i jeździć!!!! Polecajcie bo warto!

Koszt 6000 zł.

Szczegóły:

Pierwszy właściciel

przebieg oryginalny udokumentowany 46667 km

stan techniczny fantastyczny

Nic nie jest pordzewiałe

Nic tylko brać i jeżdzic

Naprawde warto !

Polecamy

 

Pozdrawiamy

Team K+K Kwiecień motocykle Tuning

Dzierżoniów

Suzuki GSF400 1993 do nauki, na A2 idealny stan  na sprzedażPodobne posty

Suzuki GSX-R 1300 Hayabusa Chip tuning, zwiększenie mocy, remapping  w serwisie motocyklowym K+K Kwiecień motocykle Tuning

Suzuki GSX-R 1300 Hayabusa Chip tuning, zwiększenie mocy, remapping w serwisie motocyklowym K+K Kwiecień motocykle Tuning

Suzuki GSX-R 1300 Hayabusa Chip tuning, zwiększenie mocy, remapping W Suzuki GSX-R 1300 Hayabusa robimy mapy tuningowe zmieniając:   pełne otwarcie przepustnic na wszystkich biegach pełne otwarcie drugich przepustnic wyłączenie restrykcji ekologicznych pełna dawka paliwa w pełnym zakresie obrotów sportowe odcięcie zapłonu niższa temperatura wentylatora    sportowe przyśpieszenie zapłonu pełna moc na wszystkich biegach wyłączenie exup wyłączenie sond lambda Można wysłać sam moduł  Koszt uzależnion...

K+K Kwiecień Motocykle wydłuża życie Twojego motocykla

Szczegółowa i kompleksowa naprawa motocykli pozwala nam dbać o Państwa bezpieczeństwo podczas jazdy, a to jest dla nas rzecz najważniejsza.
Dlatego jesli kochasz bezawaryjną jazde i szanujesz swoje życie to zapraszamy.

Zaufało nam ponad 10 000 klientów