Kapitalny remont silnika w motocyklach crossowych, naprawa skrzyń w motocyklach KTM, Aprilia Suzuki, Yamaha, Kawasaki, Honda

Kapitalny remont silnika w motocyklach crossowych Aprilia, KTM, Suzuki, Yamaha, Kawasaki, Honda


Zatarł Ci się silnik w motocyklu crossowym np w KTM-ie?

Chcesz zrobic go porządnie? Dostac na niego gwarancje?

Służymy pomocą.

 

W naszej firmie świadczymy usługi remontów kapitalnych w motocyklach/ silnikach na oryginalnych częściach danego Producenta i częścich wzmocnionych wysokiej jakości.

Rozbieramy motocykl, mierzymy wszystkie części i kosztorysujemy.

Gotowy kosztorys wysyłamy do klienta i działamy ;)

Na swoje usługi dajemy gwarancje, wszystkie stare części są zwracane klientowi.

Bardzo zależy nam aby klient, który naprawia u nas silnik był zadowolony z naszych usług, dlatego do swojej pracy podchodzimy bardzo rzetelnie i skrupulatnie, aby raz wydane pieniądze na remont silnika cieszyły klienta przez długie miesiące, lata.

W naszej firmie kładziemy nikasil na cylindry, wyważamy wały, wymieniamy korbowody, frezujemy gniazda zaworowe- robimy całą obsługę głowic. Wszystko pasujemy u siebie i za swoją prace odpowiadamy, poza tym wszystkie usługi w naszej firmie są ubezpieczone

Każdy motocykl crossowy po sezonie powinien zostać poddany czynnościa serwisowym.

W motocyklach crossowych czynnościami serwisowymi nie naprawczymi są: wymiany tłoków, wymiany korbowodów, naprawy wałów.

Motocykle crossowe z racji charakteystyki osiągów są motocyklami wysilonymi przez co wymagają częstszych weryfikacji kontroli zuzycia elementów silnika, nadwozia, zawieszenia oraz ze względu na teren w jakim są uzytkowane: kurz, błoto, woda, długa jazda na sprzęgle i przegrzewanie silnika.

/zdjęcia z przed naprawy/

Jeśli Ty zadbasz o swój motocykl on odwdzięczy Ci się bezawaryjnością w terenie.


Koszt rozebrania i złożenia silnika w motocyklu crosoowym bez części to 2000 zł + materiał


Pozdrawiamy

Team K+K Kwiecień motocykle

 

Kapitalny remont silnika w motocyklach crossowych, naprawa skrzyń w motocyklach  KTM, Aprilia Suzuki, Yamaha, Kawasaki, HondaPodobne posty

K+K Kwiecień Motocykle wydłuża życie Twojego motocykla

Szczegółowa i kompleksowa naprawa motocykli pozwala nam dbać o Państwa bezpieczeństwo podczas jazdy, a to jest dla nas rzecz najważniejsza.
Dlatego jesli kochasz bezawaryjną jazde i szanujesz swoje życie to zapraszamy.

Zaufało nam ponad 10 000 klientów