Yamaha FJR1300 AS 2014 na sprzedaż polecam

Witajcie
Kochani nasz klient ma do sprzedania Yamahe FJR1300 z 2014 AS
Jeśli szukasz sprawdzonej, przeserwisowanej i bezpiecznej FJR-ki ta jest dla Ciebie – drugiej takiej nie znajdziesz ????
Wersja wyposażenia najwyższa, czyli AS, z elektroniczną regulacją zawieszenia, odwróconymi lagami z przodu oraz automatycznym sprzęgłem. To oznacza brak lewej "klamki" i możliwości przełączania biegów zarówno nogą jak i w manetce pod prawą ręką.
Przebieg 20 000 km
Dodatkowe rzeczy jakie mogę kupującemu zostawić:
- łącze doprowadzone do akumulatora do łatwego ładowania,
- nawigacja Garmin wraz z zasilaniem przez gniazdo zapalniczki (koszt kompletu około 2000 zł)
Od siebie dodam tyle:
motocykl w 2017 roku z przebiegiem 11123km trafił w nasze ręce na duży serwis- został doprowadzony do stanu używalności i teraz można planować dalekie podróże;) w maju tego roku robiliśmy serwis olejowy przy przebiegu 18563 km
Klient zmienia na nowszy model ????
Cena jedyne 55 000 zł
Szczerze polecamy
Pozdrawiamy
K+K Kwiecień motocykle Tuning

Yamaha FJR1300 AS 2014 na sprzedaż polecamPodobne posty

Yamaha MT07 odblokowanie, chip tuning, zwiększenie mocy

Yamaha MT07 odblokowanie, chip tuning, zwiększenie mocy

Yamaha MT07 odblokowanie, chip tuning, zwiększenie mocy YAMAHA MT07 >2014 < Jeśli chcesz zmienic charakterystyke pracy silnika w motocyklu zmienic jego dól, zrobic go bardziej żwawszym- przyśpieszyć go na pierwszych 3 biegach, przygotować do stuntu czy po prostu brakuje ci mocy- Zapraszamy wszystkie MT07   Oto lista rzeczy które robimy w Państwa modułach:   TRE OFF CIĘCIE PALIWA WYŁĄCZONE SPORTOWA MAPA PALIWA SPORTOWA MAPA ZAPŁONU WYŁĄCZENIE SONDY LAMBDA*   Koszt zbudowania mapy od 999 zł do 1400 zł. Możn...

K+K Kwiecień Motocykle wydłuża życie Twojego motocykla

Szczegółowa i kompleksowa naprawa motocykli pozwala nam dbać o Państwa bezpieczeństwo podczas jazdy, a to jest dla nas rzecz najważniejsza.
Dlatego jesli kochasz bezawaryjną jazde i szanujesz swoje życie to zapraszamy.

Zaufało nam ponad 10 000 klientów